Poradňa

 

Rozmery nami ponúkaných produktov:

Rozmery paplónov:
140x200 - Štandardný rozmer paplónu na jednoposteľ
140x220 - Predĺžený paplón na jednoposteľ
220x240 - Štandarný rozmer paplónu na dvojposteľ
200x200 - Menej používaný rozmer paplónu na dvojposteľ
90x130 - Štandardný rozmer detského paplónu

Rozmery vankúšov:
70x90 - Štandardný rozmer vankúšu
50x70
40x60
 - Štandardný rozmer vankúšu k detskému paplónu
40x40
35x45 - Malý vankúšik - kapric


Želali by ste si iný rozmer paplónu alebo vankúšu ako ponúkame v našom e-shope? Napíšte nám, radi Vám zhotovíme cenovú kalkuláciu.

Perie, páper, páperový výber:
Každá náplň použitá v našich perových výrobkoch je starostlivo vyberané certifikované kvalitné perie, pochádzajúce výlučne z vodnej hydiny, čo je pre tieto druhy výrobkov najvhodnejšie, pretože spĺňa najnáročnejšie požiadavky, ktoré môže spotrebiteľ pri tomto druhu výrobkov nájsť. Pri spracovaní peria dochádza k jeho sterilizácii pri teplote 130°C, ktorá garantuje jeho zdravotnú nezávadnosť. Perie vďaka svojim klimatickým vlastnostiam prirodzene vytvára nepriaznivé prostredie pre roztoče závislé od vlhkosti. Perie je prírodný materiál, exkluzívny najmä pre svoju hrejivosť, ktorú nie je schopný nahradiť žiaden umelý materiál. Ďaľšou jeho prednosťou je schopnosť pohltiť do seba nežiadúce látky, ktoré organizmus vylučuje počas spánku. Jedná sa o efekt, ktorý nedosahuje žiaden umelý materiál. Prírodné perie má výnimočne dlhú životnosť, prekoná niekoľko ľudských generácií. Stačí ho len správne udržiavať a následne je schopné poskytovať svoje služby mnoho rokov. Vankúše a paplóny z peria a páperia sú ľahké vzdušné a elektricky nevodivé. Sú vhodné pre ľudí inklinujúcich k zdravému životému štýlu. Existuje vyše styridsať druhov peria. Naša firma používa rokmi overené tri druhy:

 

Perová náplň CLASSIC:Obsahuje kvalitné perie z vodnej hydiny, je to klasická náplň perových výrobkov. Perie má výborné termoizolačné vlastnosti. Je to rokmi overená tradičná náplň perových výrobkov. Perové produkty sú príjemné na používanie. Dobrý pocit z prírodných materiálov doteraz neprekonala žiadna iná umelá naplň. Perové paplóny sú hrejivé a príjemné na dotyk. Produkty z tejto náplne sú ideálne hlavne vďaka pomeru perovej a páperovej zložky náplne. Výrobky z tejto náplne zaujmú hlavne svojou cenou a kvalitou.

 

Páperová náplň EXCLUSIVE:Páper je nadštandardná náplň paplńov a vankúšov. Pochádza výlučne z vodnej hydiny. Páper je vyhľadávaný hlavne vďaka jeho unikátnym termoizolačným vlastnostiam. Jemné, nami používané páperie, dovoľuje použitie jemných sýpkovín (povrchových materiálov), vďaka ktorým je produkt jemný na dotyk, príjemný a extra vzdušný. Páperové paplóny a vankúše majú vynikajúcu priľnavosť a dokonale kopírujú telo. Páperová náplň zaručuje príjemné pohodlie počas celého spánku. Paplóny a vankúše z páperu sú vhodné aj pre veľmi náročného zákazníka. Výrobky z tejto náplne svojim zložením a kvalitou patria do kategórie luxusných produktov.


Páperový výber BRILLIANT:Páperový výber je extra exkluzívny druh páperia. Je to najkvalitnejšia náplň paplónov a vankúšov. Má zaručene najlepšie termoizolačné vlastnosti spomedzi všetkych náplní dostupných na trhu. Tento druh páperia neosahuje kostrnky, ale len páperový prach, ktorý pochádza z oblasti hlavy a krku operencov. Na každej husi sa nachádza len pár gramov tohto páperia a práve týmto je tak výnimočné. Paplóny a vankúše z páperového výberu sú extra prijemné na dotyk, vzdušné a extra ľahké, a to najmä vďaka nízkej hmotnosti páperovej náplne. Produkty s tohto peria su ozačené ako TOP produkty, pretože nič lepšie v danom sortimente určite nenájdete. Výrobky z tohto druhu páperia sú síce cenovo náročnejšie, ale vďaka svojim úžitkovým vlastnostiam, nemajú konkurenciu z hladiska hrejivosti, ľahkosti a komfortu užívania. 


Sýpkovina (angín, povrchový materiál) 
Sýpkovina je látka zo 100% bavlny. Máme na výber širokú škálu sýpkovín rôznych farieb, podľa Vášho želania. Používame iba sýpkoviny, ktoré spĺňajú kritériá najvyššej kvality. Všetky nami ponúkané paplóny a vankúše sú ušité v sýpkovinách s úpravou "Stříbroaktiv". Pozítívny účinok úpravy "Sříbroaktiv" vychádza z obsahu aktívneho striebra v tkanine. Pôsobí proti plesniam, baktériam a ich aktivitou vznikajúcemu zápachu a proti roztočom vyskytujćim sa v perovej náplňi.